Печи и камины под ключ от компании Ecokamin
Замов дзвінок

Каміни для Вашого будинку
"під ключ"

Європейська якість
Естетична насолода
20 років досвіду
Отримати консультацію безкоштовно
Каміни від Ecokamin - це:
ДИЗАЙНЕРСЬКЕ РІШЕННЯ
ДЛЯ ВАШОГО БУДИНКУ
Ще ніколи вечеря з дружиною не викликала
такого задоволення, а книги не поглиналися
з такою швидкістю.
Альтернативний спосіб обігріву.
Забудьте про проблеми з опаленням –
камін, встановлений нашою командою,
здатний замінити котел.
Повне обслуговування
"під ключ"
Безкоштовні консультації інженерів,
детальна робота проектантів, якісна
встановлення монтажників та докладне навчання
у використанні.
Європейські стандарти
якості
Усі проектно-дизайнерські та монтажні
роботи проводяться інженерами згідно
останнім нормам стандартизації.
Каміни в житті наших клієнтів
Сучасні каміни та печі давно перестали бути
лише джерелом "для душі". Вони перетворилися на
якісне, практичне та красиве джерело
опалення.
Бренд:
Romotop
Спосіб опалення:
Повітряний
Вид палива:
Дрова, брикет
Термін реалізації:
10 днів
Бренд
Scan
Спосіб опалення:
Повітряний:
Вид палива:
Дрова, брикет:
Термін реалізації:
10 днів
Хочу так же
Оберіть ваш тип каміна
Як відбувається процес монтажа вашого каміна?
Ви маєте можливість замовити послугу "Камін під ключ", а можете обрати
тільки необхідні етапи по монтажу каміна
Швидко
Команда монтує каміни
максимально швидко на скільки це
можливо, та робить все від розробки
концепції каміна до його сервісного
обслуговування.
Безпечно
Є маленькі діти?
Ми маємо індивідуальну пропозицію
яка захистить руки дитини та
перетворить пізнання світу в приємне
відчуття.
Універсальний
Ви отримуєте унікальний компонент
інтерьєра, який зробить
Ваш будинок більш гарним та
енергомічним
Чому Вам вигідно замовити камін у нас?
Дешеві каміни
  • Змонтовані з ізоляційними матеріалами по типу "базальтова вата", які не витримують високих температур і змінюють свої властивості, створюючи небезпеку мешканців будинку
  • Пересушують повітря, що викликає першіння в роті
  • Час експлуатауції 2-4, після чого камін повинен «відпочити»
  • Не можуть розглядатися, як альтернативне джерело опалення
Каміни від компанії EcoKamin
  •  Побудовані з теплоакумуляційних матеріалів «Supertermik». Він накопичує і віддає тепло у вигляді інфрачервоного випромінювання
  • Обігріває приємним, м'яким, теплим повітрям
  • Час експлуатації в режимі 24/7 без «перерв»
  • Може слугувати вам як альтернативне джерело опалення, завдяки теплоізоляційним матеріалам та можливості безперервного використання
Відгуки
Анна

Заказывали угловой камин здесь и остались довольными подходом к клиенту, чувствуеться желание не впарить, а дествительно продать вещь чтобы она радовала. Вы молодцы, советую вас всем!

09.10.2017
Боровой Владимир

Нравиться индивидуальный подход. Часто клиент что-то хочет, а что сказать не может. Почти год работаю на обьектах только с Виталием и всегда клиент остаеться доволен, а у меня вовремя здан обьект.

12.05.2019
Владимир

Всегда радует широкий выбор и порядочность фирмы. Хочю пожелать фирме много постояных закащиков и развиватся. Ну и радывать постояных клиентов скидками!

29.11.2018
Елена Горевая

Самые искренние пожелания успеха и долголетия в бизнесе могу оставить на этом сайте. Эти волшебники осуществили мою мечту детства - у меня теперь есть белоснежный камин)). Все очень круто, быстро и цены не зашкаливают как у некоторых. Ура! Ура! Спасибо вам и ждите заказ от моих родных как я и обещала).

18.12.2017
Кузнецов Андрей

Очень профессиональный подход у команды - монтаж проводили в обжитом доме и по этому не мало важен был аспект чистоты. Мои опасения оказались напрасными, все после себя убрали и обошлись минимальными "потерями" на стенах. Сам камин это отдельная история - жена в восторге, теперь все фото только возле него))). Процветания Вам и по больше хороших клиентов.

28.06.2018
Кучерявая Валентина

Сын сделал подарок ко Дню рождения. По истине царский подарок - это камин. Теперь это центр нашего дома где собираются четыре поколения. Спасибо за прекрасную работу и, не побоюсь этого слова, за объединение семьи.

15.08.2019
Марат Бектимиров

Замечательная работа профессионалов. Рад что я Вас нашел. Приоритет был выставлен на то чтобы было красиво, тепло и за адекватные деньги - справились. Ставлю отлично.

02.02.2017
Овчарук Олена

Дуже приємно було співпрацювати з майстром своєї справи Віталієм. Пояснив, порадив, ну і звичайно ж, все було привезено та змонтовано в обумовлені строки. Тепер мій камін є окрасою оселі :) Бажаю безліч вдалих угод та розвитку, ECOKAMIN!

 

12.01.2020
Оксана Якімів

Приїздила до подруги в Київ та побачила справжній арт об*єкт - скляний тристоронній камін. В інтер*єрі виглядає дууууже стильно. Навіть не стала шукати щось нове, а просто замовила такий самий). Трохи була затримка у доставці, але то була більш моя провина бо не смогла бути в обумовлений термін, тож прийшлося чекати ще тиждень. Але скільки радості ж потім було)) Нехай всі каміни знайдуть своїх господарів!

10.06.2018
Павличенко Любовь

Сменила старую печь на каминную и до сих пор ни разу об этом не пожалела! Менеджер смог подобрать камин опираясь на мои пожелания, при этом я ничего не смыслила в самих печах, а просто отвечала на вопросы.  В итоге подобрали красивейшую печь с богатыми распашными дверцами, а не как у соседки,  как я изначально хотела. Только наилучшие рекомендации к сотрудничеству!!

26.06.2018
Редька Іван

Купляв топку батькам. Треба було обрати надійну піч та економну. В порівняні з старою пічкою вугля стало іти на тони 2 менше. А ще вийшло гарно та багато місця не зайняло.

22.07.2019
Ірина Дмитрашук

Купували камінну піч в ECOKAMIN за принципом балансу ціна/якість та як бонус отримали детальні пояснення на що треба звертати увагу і від чого краще відмовитись. Дуже все сподобалось: чоловік тішиться технічним якостям, а я і не уявляла що піч може так прикрасити будинок. Дякую вам!

28.09.2018
Сандригось Александр

Сотрудничаю с ECOKAMIN уже не в первый раз и могу оставить только положительные рекомендации - всегда все четко в срок и самое главное, умение слышать заказчика. Удачи вам и надеюсь мы и дальше будем сотрудничать на новых объектах.

20.05.2017
Светлана Холостенко

Дарили коллективом директору камин и знали только то что шеф мечтает о камине на даче. Приятнейший менеджер провела консультацию, скинула для примера дополнительные фото, а в завершении еще и помогла нам "втиснуться" в наш бюджет. Замечательный магазин и всем его советую!

27.08.2017
Отримати консультацію безкоштовно